




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча нагрудна сумка слінг Tiding Bag 79906
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорна;
- Розміри (ШхВхГ): 31х17х9.
- Виробник: Туреччина
Структура
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві кишені на блискавці лицьового боку;
- з тильного боку є кишеня на блискавці;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловічий шкіряний слінг із гладкої шкіри - це стильний та практичний аксесуар, створений для комфортного носіння речей. Слінг має два відділення, які дозволяють організувати ваші речі та аксесуари. Виготовлений із високоякісної гладкої шкіри, цей слінг виглядає елегантно та привертає увагу. Зручна регульована лямка дозволяє підлаштувати слінг під вашу фігуру та переваги. Будьте стильними та організованими з цим чоловічим шкіряним слінгом із гладкої шкіри на два відділення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 1 290 ₴


