

Описание
Характеристики
Информация для заказа
НАТУРАЛЬНАЯ КОЖА
| Додатково | Розмір: ширина 28 см, висота 18 см, дно 9 см. Усередині два відділення, одна кишеня на блискавці, дві кишені для дрібниць. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | натуральна шкіра |
| Тип | Сумки |
Найкраща якісна дорога шкіра, італійська фурнітура.
Сучасна модель сумки-саквояжу, якій не буде зносу десятки років. Обирайте якісні речі з першого разу, щоб не переплачувати за повторні замовлення на схожу річ.
Сумка виконана із натуральної шкіри. всередині - шкіра також

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 18 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 28 мм |
| Вид кожи | Гладкая кожа |
| Тип застежки | Молния |
| Пользовательские характеристики | |
| Стиль | Деловой |
| Цвет | св бежевий |
- Цена: 3 108 ₴

