


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір вкажіть у коментарях до замовлення та нижче відкрийте опис до товару
Найкраща якісна дорога шкіра, італійська фурнітура.
Сучасна модель рюкзаку, якому не буде зносу десятки років. Обирайте якісні речі з першого разу, щоб не переплачувати за повторні замовлення на схожу річ.
Рюкзак виконаний із натуральної шкіри. всередині - шкіра також
Інші моделі можно подивитися тут https://marimoda.com.ua/ua/g90586832-sumki-zhenskie-ryukzaki
Розмір: висота 30 см, ширина 25 см, глибина дна 13см.
Усередині одне відділення, дві кишені для дрібниць, одна із них на блискавці.
Зовні на передней стінці кишеня на блискавці.
На задній стінці кишеня на блискавці для дрібниць.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный, Задний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 2 997 ₴

