




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видеообзор этой модели в светло-сером цвете https://www.instagram.com/tv/Cfeg9DRKfgJ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Колір вкажіть у коментарях до замовлення та нижче відкрийте опис до товару
Найкраща якісна дорога шкіра, італійська фурнітура.
Сучасна модель сумки-рюказку, якій не буде зносу десятки років. Обирайте якісні речі з першого разу, щоб не переплачувати за повторні замовлення на схожу річ.
Рюкзак виконаний із натуральної шкіри. всередині - шкіра також
Інші моделі можно подивитися тут https://marimoda.com.ua/ua/g90586832-sumki-zhenskie-ryukzaki
Размеры: ширина 22 см, высота 27 см, глубина 10 см. Внутри карман на молнии.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 27 см |
| Глубина | 10 см |
| Карманы | Задний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 22 см |
- Цена: 2 663 ₴






