




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір вкажіть у коментарях до замовлення та нижче відкрийте опис до товару
Найкраща якісна дорога шкіра, італійська фурнітура.
Сучасна модель сумки-рюказку, якій не буде зносу десятки років. Обирайте якісні речі з першого разу, щоб не переплачувати за повторні замовлення на схожу річ.
Рюкзак виконаний із натуральної шкіри. всередині - шкіра також
Інші моделі можно подивитися тут https://marimoda.com.ua/ua/g90586832-sumki-zhenskie-ryukzaki
Сумка кожаная
Высота 32 см, ширина 23 см, глубина дна 13см. Внутри одно отделение, два кармана для мелочей, один из них на молнии.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 32 см |
| Глубина | 13 см |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Задний |
| Материал | Натуральная кожа |
| Особенности | Твердое дно, Водонепроницаемая ткань |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 2 763 ₴





