




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колір вкажіть у коментарях до замовлення та нижче відкрийте опис до товару
Найкраща якісна дорога шкіра, італійська фурнітура.
Сучасна модель сумки-сейфу, якій не буде зносу десятки років. Обирайте якісні речі з першого разу, щоб не переплачувати за повторні замовлення на схожу річ.
Сумка сейф виконана із натуральної шкіри. всередині - шкіра також
Інші моделі можно подивитися тут https://marimoda.com.ua/ua/g90586832-sumki-zhenskie-ryukzaki
Цвет укажите в комментариях к заказу
Сумка кожаная
Размер : ширина 27см, высота 19 см, дно 9 см. Внутри 1 карман на молнии.

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип сумки | Сумка-коробка |
| Размер | Малый |
| Стиль | Casual |
| Материал | Натуральная кожа |
| Цвет | Зелёный |
| Тип застежки | Замок |
| Подкладка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 29 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Длина плечевого ремня | 130 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Коробка |
- Цена: 3 108 ₴



